UAB "Srauta"Sausas ledas

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://srauta.lt/wp-content/uploads/2020/09/8-mm-scaled.jpg
https://srauta.lt/wp-content/uploads/2020/04/small_blue_triangle.png

Sausas Ledas

Sauso ledo gamyba ir pardavimas,
Įvairių paviršių valymas sausu ledu

Esame sauso ledo gamintojai, pardavėjai ir paviršių valymo sausu ledu paslaugų tiekėjai.

Gaminame ir parduodame maisto ir valymo pramonėje naudojamą sausą ledą trijų dydžių granulėmis – 3 mm, 8 mm ir 16 mm storio. Jį pateikiame specialioje terminėje dėžutėje, apsaugančioje ledą transportavimo metu ir užtikrinančioje maksimalų jo išsilaikymo terminą. Mūsų šviežiai pagamintas sausas ledas puikiai tiks patiems išradingiausiems jūsų poreikiams.

Kadangi sausas ledas ir vanduo lengvai sukuria įspūdingą rūko efektą, – jis yra plačiai naudojamas pramogų versle: viešų ar privačių renginių organizavime, šokių salėse, kine, teatruose, įvairios tematikos fotosesijose, edukacinėse programose vaikams. Sausas ledas plačiai naudojamas ir maisto pramonėje – jo pagalba sukuriamas efektingas gėrimų ir šaldomo maisto pateikimas.

Taip pat teikiame įrenginių paviršių valymo sausu ledu paslaugas. Lyginant su kitais abrazyviniais valymo būdais, valymas sausuoju ledu visiškai negadina originalaus paviršiaus ir todėl nuvalytas paviršius išlieka toks pats, koks buvo prieš užteršimą.

Kviečiame plačiau susipažinti su sauso ledo paskirtimi mūsu internetinėje svetainėje ir, esant poreikiui, užsisakyti sauso ledo bei priedų saugiam jo naudojimui neišėjus iš namų mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Dirbame visoje Lietuvoje.

Produkto užklausa