UAB "Srauta"Paslaugos

Pramoninių įrenginių paviršių valymas
Antikoroziniai sprendimai
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://srauta.lt/wp-content/uploads/2020/08/PULIZIA-CRIOGENICAITALIA-Milano-022-640w-1.jpg
https://srauta.lt/wp-content/uploads/2020/04/small_blue_triangle.png

Paviršių valymasAbrazyvinis valymas (smėliavimas/šratavimas/stiklavimas)

Labiausiai paplitę ir plačiausiai naudojami paviršių valymo būdai

Įmonėje yra įrengtos smėliavimo, šratavimo ir stiklavimo kameros, galinčios talpinti iki 12 metrų ilgio gaminius. Dėl to dirbame ne tik objektuose, bet taip pat darbus atliekame ir jose tokiu būdu sutaupydami jūsų kaštus.

Priklausomai nuo techninės užduoties, paviršiaus nešvarumo kiekio bei norimo išgauti efekto mūsų specialistai parenka tinkamiausią abrazyvinį valymo būdą – smėliavimą, šratavimą, stiklavimą ir, esant poreikiui, antikorozinį dažymą.

Smėliuojami įvairiausi paviršiai – metalas, mediena, betonas, gelžbetonis, plytos, akmuo ir kt.

Metalo valymas smėliuojant yra vienas iš labiausiai paplitusių būdų. Rūdys yra silpnoji metalinės įrangos ar konstrukcijų vieta, kuri, nepašalinant laiku, gali sukelti didelių nuostolių.
Smėliavimo privalumas yra tas, kad juo yra išvalomos sunkiai pasiekiamos vietos, kurių įprastais būdais išvalyti neįmanoma. Tai greičiausias ir efektyviausias būdas pašalinti rūdis, dažus ir kitas senas dangas nuo metalinių, medinių, betoninių paviršių. Valant srautiniu būdu paviršius tuo pačiu pašiurkštinamas, kad būtų geresnis dažų sukibimas su esamu paviršiumi.
Jeigu jums reikia nuvalyti tepaluotus, surūdijusius, suodinus, apkalkėjusius ar kitaip užterštus paviršius, negaiškite laiko bandant nuplauti juos vandeniu ar valyti rankiniu būdu.

Jei norite sutaupyti laiko valymo, gruntavimo ar dažymo darbams – susisiekite su mumis ir mes mielai paaiškinsime, kaip šis pažangus valymo procesas gali būti naudingas jums.
Smėliuojame ratlankius, auto dalis, žemės ūkio mašinas, senovinius gaminius, įrengimus, talpyklas ir kitką.
Atliekame paviršiaus srautinį valymą pagal ISO 12944-4 atitinkanti švarumo klases Sa1, Sa2, Sa2,5 ir Sa3.
Šis abrazyvinio valymo būdas yra veiksmingas elektros tiekimo, naftos perdirbimo, medienos perdirbimo ir panašiose įmonėse, kuriose reikia atlikti metalinių konstrukcijų antikorozinį remontą.

Paviršių valymas stiklo abrazyvu (stiklavimas) yra vienas švelniausių (po sauso ledo) ir plika akimi beveik nematomų apdailinio valymo būdų. Jis naudojamas tais atvejais, kuomet reikia itin delikataus valymo būdo.

High pressure washing and cleaning service - Premium Pressure Clean

Paviršių valymasValymas aukšto slėgio vandens srove

Valomi paviršiai - metalas, gelžbetonis, vamzdynai, plytų mūras, keramika, asfaltas, plastikas.

Mūsų įmonės specialistai naudodami ultra aukšto slėgio (priklausomai nuo poreikio – karšto arba šalto) vandens srovę sėkmingai sprendžia daugelio pramonės šakų sudėtingas valymo problemas.
Ultra aukšto slėgio plovimo pritaikymas pramonėje, statybose, kelių tiesime ar tiesiog buityje yra labai plačiai taikomas. Tai – užterštų ar užsikimšusių įvairaus diametrų vamzdynų, šilumokaičių plovimas, cheminių atliekų valymas, stambiagabaričių įrengimų, elektrostatinių filtrų ir panašūs plovimo darbai.
Kiekvienas plovimo atvejis yra unikalus. Mes atvyksime pas jus į vietą, apžiūrėsime, pakonsultuosime ir padėsime išspręsti jūsų problemas.

https://srauta.lt/wp-content/uploads/2020/06/large_blue_triangle_04.png
High pressure washing and cleaning service - Premium Pressure Clean
https://srauta.lt/wp-content/uploads/2020/04/small_blue_triangle.png
https://srauta.lt/wp-content/uploads/2020/11/IMG_20200429_104854-2-scaled.jpg
https://srauta.lt/wp-content/uploads/2020/04/small_blue_triangle.png

Paviršių valymasValymas sausuoju ledu

Teikiame pramoninių įrenginių paviršių valymo sausu ledu paslaugas.

Lyginant su kitais abrazyviniais valymo būdais, valymas sausuoju ledu visiškai negadina originalaus paviršiaus ir todėl jis išlieka toks pats, koks buvo prieš užteršimą.

Tepalai, dažai, dervos, naftos produktai, suodžiai, asfaltas, lipdukai, purvas, rašalas, klijai, lakai – tai tik keletas medžiagų, kurios gali būti pašalintos sausuoju ledu nuo bet kokių kietų paviršių.
Valymo sausu ledu procedūra yra atliekama didele srove išpučiant sausą ledą į paviršių, sukuriant mikro sprogimus ant paviršių, galinčius lengvai pašalinti teršalus nuo valomojo sluoksnio.

Dėl staigaus ant paviršiaus esančių nešvarumų atšaldymo ir dėl stiprios oro ir sauso ledo srovės, valomi teršalai yra visiškai pašalinami. Šiuo atveju naudojamas ne smėlis, o sausojo ledo granulės. Esant dideliam oro spaudimui, granulės yra iššaunamos į valomąjį objektą, o didelio šalčio dėka, teršalai sutrupa ir atsiskiria nuo valomo paviršiaus.


Mūsų kvalifikuoti specialistai daugiau nei dešimt metų dirba paviršių valymo srityje – ką įrodo teigiami klientų atsiliepimai. Sauso ledo valymas yra potencialiausias bei į ateitį orientuotas valymo būdas. Paviršiaus valymas itin žema sauso ledo temperatūra (- 79 ° C) tuo pat metu naikina ir visus mikrobus bei bakterijas.

https://srauta.lt/wp-content/uploads/2020/09/service-03b.jpg

Paviršių valymasAntikorozinis dažymas

Dažymas tai vienas iš būdų apsaugoti korozijos paveiktas vietas.

Dažyti paviršiai ilgiau išsaugo estetinę išvaizdą bei konstrukcijų ilgaamžiškumą. Kiekvienas paviršius turi savo tarnavimo laiką priklausomai nuo jį veikiančios aplinkos agresyvumo. Įvertinę, kokioje aplinkoje yra numatytas eksploatuoti vienas ar kitas dažomas paviršius, mes parenkame atitinkamą antikorozinę sistemą.

Dažome įvairias cinkuotas, gelžbetonines, medines, nerūdijančio plieno, aliuminines, juodojo metalo konstrukcijas.
Metalo paviršius dengiame antikoroziniais gruntais bei dangomis vadovaudamiesi EN ISO 12944-5:2007 standartu.

https://srauta.lt/wp-content/uploads/2020/09/service-03b.jpg
https://srauta.lt/wp-content/uploads/2020/04/small_blue_triangle.png

Produkto užklausa