PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS
Apmokėjus užsakymą darbo dieną iki 10 val, prekės pristatomos tą pačią arba per 1 darbo dieną. Apmokėjus užsakymą ne darbo ar švenčių dienomis prekės pristatomos per 1-2 artimiausias darbo dienas.
Pardavėjas pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės matmenis, pristatymo vietą.
Jei praėjus 2 dienoms po apmokėjimo negavote užsakytų prekių susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@srauta.lt

PREKĖS GRĄŽINIMO SĄLYGOS
Kokybiškos ir panaudotos prekės nėra priimamos atgal!

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.
Būtina nurodyti šiuos duomenis: kliento vardas/pavardė, užsakymo numeris, iš kurio ketinama grąžinti prekę, nurodomos konkrečios grąžinamos prekės, įvardijamos grąžinimo priežastys.
Tai yra būtina sąlyga pinigų grąžinimui už grąžinamas prekes. Transportavimo išlaidas grąžinant ar keičiant į kitą prekę apmoka klientas.
Grąžinus prekę, pinigai grąžinami 14 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo, prekių grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą. Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos.

Produkto užklausa